Kom och jobba med oss!

OV Helsingborg nyanställer 2 personer till samhällsprojektet Handbollsskola För Alla. Dels en Partneransvarig, dels en idrottslig ledare för åldersgruppen 11-13 år. Klicka här för att läsa mer och för att hitta länkarna till jobbannonserna!

Idrottslig ledare till Handbollsskola För Alla

Vi letar efter dig som tillsammans med oss vill etablera, utveckla och driva ett av stadens största hållbarhetsprojekt. Är du en person som älskar en aktiv vardag och vill jobba med barn mellan 11-13 år så är detta något för dig!

Läs mer och sök tjänsten här!

Partneransvarig till Handbollsskola För Alla

Vi söker dig som tillsammans med oss vill etablera, utveckla och driva ett av stadens största hållbarhetsprojekt. Vi söker dig som är en säljande föreningsmänniska som är van att underhålla nya samt gamla finansieringspartners. Du är bekväm med att hantera kontakten med media och ser inga hinder med att vara projektledare.

Läs mer och sök tjänsten här!

Se fler nyheter